تبلیغات محیطی در ابعاد و اندازه های بزرگتری نسبت به کاتالوگ و بروشور اجرا میشوند و نوع بازخورد متفاوت تری دارند. پاپ آپ، استند، بک لایت، تخته شاسی و…

1-بیلبورد

از بیلبورد برای اطلاع رسانی یک رویداد جدید و یا یک محصول و خدمات جدید و یا نشان دادن قدرت در برابر رقبا استفاده میشود که در مسیر راه خیابان ها ، گذرگاه های ارتباطی مانند فرودگاه، راه آهن و … و یا در سردرب بنگاه های اقتصادی نصب میگردد. بدیهی است که استفاده از متریال کاغذ در ابعاد بزرگ مشکل ساز است پس در این جا از اجناس پلاستیکی بیشتر استفاده میشود و جوهری که در این چاپ استفاده میشود ضدآب بوده و دوام بیشتری در برابر آفتاب خواهد داشت.

2- استند و پاپ آپ

سازه های تبلیغاتی سبک و قابل حملی که بیشتر در فضاهای محدود مانند غرفه های نمایشگاهی و یا داخل فروشگاه ها استفاده میشوند و بخاطر نزدیک بودن به دید مشتری از کیفیت چاپ بالاتری نسبت به بیلبوردها برخوردار هستند . در این حالت پوستر با کیفیت 300 dpi چاپ شده و سپس برای مقاومت دربرابر پارگی و آپ یک روکش سلفون بر روی آن کشیده می‌شود. سازه های پاپ آپ در ابعاد 3×2 – 4×3 – 5×3 – 3×3 میباشد که با ابعاد بزرگی که دارند اما بصورت یک سازه مکانیکی بسیار سبک و استوار ساخته شده اند و میتوان آن ها را به راحتی جمع کرد و در کیف مخصوص قرارداد و دوباره در مکان دیگری سرهم نمود.

3- بک لایت 

بک لایت های نسل جدید با ضخامت حدود 2.5 سانت و بسیار سبک و قابل نصب بر روی دیوار و سازه های نمایشگاهی، قابلیت تعویض پوستر توسط مشتری بسیار راحت و سریع و عمر بالای smd های استفاده شده در قاب آن را به یک محصول منحصر به فرد جدید تبدیل کرده است. این محصول برای اولین بار در کرج و تهران عرضه شده است.

4-تابلو فلکسی و بنر

تابلو سردرب مغازه ها و پوستر بزرگی که بر روی داربستها نصب میشود که دارای استحکام بالا و قیمت مناسبی هستند از جنس بنر و فلکسی چاپ میشوند. در چاپ فلکسی کیفیت چاپ و متریال مصرفی بالا بوده و جنس فلکسی دارای مقداری شفافیت است که معمولا در پشت آن نور نصب میکنند ولی جنس بنر کیفیت پایین تری دارد و نور از آن عبور نمی کند و بیشتر برای مصارف زودگذر و دورانداختنی استفاده میشوند مانند تبلیغ یک مراسم خاص ، ترجیم، جشن و مراسم شادی و مذهبی که برای یک زمان خاصی کاربرد دارند و باید جمع شوند.

در اینجا شما را به دیدن نمونه هایی از سازه های اجرا شده توسط آژانس تبلیغاتی فرح منش دعوت میکنیم.

نمونه تابلو و بیلبورد اجرا شده توسط طرح و نقش فرح منش

به این نوشته امتیاز دهید

فهرست مندرجات