تخصصی ترین مرکز طراحی کارتن، طراحی بسته بندی ، طراحی جعبه محصول
تخصصی ترین مرکز طراحی کارتن، طراحی بسته بندی ، طراحی جعبه محصول

بیش از 1000 نمونه کار طراحی کارتن، طراحی بسته بندی ، طراحی جعبه محصول در تخصصی ترین مرکز طراحی کارتن و بسته بندی محصولات

با توجه به تجربه کاری 19 ساله در زمینه طراحی کارتن طراحی جعبه چاپ کارتن و طراحی بسته بندی بیش از 1000 نمونه طراحی در این زمینه بهترین نتیجه را برای شما با مناسب ترین هزینه ها مهیا خواهد کرد.

طراحی کارتن قطعات یدکی خودرو، طراحی کارتن محصولات کشاورزی، طراحی کارتن محصولات پتروشیمی، طراحی لیبل محصولات غذایی، طراحی کارتن لوازم پزشکی، طراحی انواع کارتن قطعات آسانسور، طراحی کارتن محصولات شوینده، کارتن مواد غذایی و کارتن مادر و انواع لیبل های صنعتی قوطی ها و کارتن شیرینی
طراحی جعبه لوازم خانگی، طراحی جعبه لوازم پزشکی، طراحی جعبه لوازم خودرو، طراحی جعبه بستنی

  • مرحله اول عکاسی قطعات، خدمات و واحدهای تولیدی.
  • مرحله دوم ویرایش عکسها برای کیفیت چاپ مناسب.
  • مرحله سوم طراحی کارتن و بسته بندی مطابق با بازار هدف و مشتریان با بالاترین فیدبک و نتایج مثبت فروش در بازار.
  • مرحله چهارم نظارت برچاپ و کارتن سازی برای هرچه با کیفیت تر چاپ شدن کارها

در زیر نمونه هایی از جعبه های اجرا شده را به نمایش گذاشته‌ایم.
طراحی کارتن بستنی، طراحی و چاپ کارتن دمنوش، طراحی و چاپ کارتن چرخ خیاطی ژانومه، کارتن پلوپز مه پویا، کارتن قطعات خودرو، طراحی قوطی قهوه، طراحی جعبه دمنوش، طراحی پکیج تبلیغاتی
کارتن های فلوت – سی فلوت – سینگل و …

در طراحی کارتن باید به همه اصول لمینیت، لترپرس، لب چسب و روکش کار آشنا باشید تا بتوانید بهترین خروجی را در کار داشته باشید.

خیلی از مشتریان برای ما کارهایی از طراحان عزیز دیگر می آورند و میگویند که به مشکل اساسی در تولید و چاپ و همچنین هزینه های تمام شده بخاطر پرت بالای کارتن و … خورده اند و خوشحالیم که توانسته ایم این مشکلات را برایشان مرتفع کنیم و در طراحی جعبه و بسته بندی به مشتریان سرویس اضافه بدهیم تا انها راضی تر از همیشه با ما همکاری مداوم تری داشته باشند.

خوشحالیم که شما به ما اعتماد می کنید. جدیدا تولیدکنندگان بخاطر پایین آوردن هزینه های سربار تولید که جزو الزامات و ویترین محصول به حساب می آید خودشان دست به کار شده و نسبت به طراحی و چاپ بسته بندی خود در تهران و کرج و همه شهرهای ایران اقدام میکنند. از این رو شرکت طرح و نقش فرح منش با اجرای پروژه های طراحی جعبه و بسته بندی در تهران و کرج  و همه شهرای ایران باعث رضایتمندی مشتریان و پایین آمدن هزینه های سربار تولید شده است. خوشحالیم که سهم کوچکی در تولید ملی ایران داریم.
علاوه بر خدمات حرفه ای طراحی کارتن ، خدمات دیگر ما همچون طراحی سایت و خدمات شبکه های اجتماعی به رونق هرچه بیشتر کسب و کار شما کمک خواهد کرد. فعالیت در فضای مجازی در کنار کسب و کار سنتی لازمه موفقیت هر برندی است.

نمونه های طراحی جعبه در تهران و کرج و سراسر ایران را میتوانید از لینک زیر مشاهده کنید.

طراحی جعبه در تهران و کرج و سراسر ایران

نمونه طراحی کارتن جعبه و بسته بندی های

Top 100 Packaging Ideas in June
5/5 - (5 امتیاز)

فهرست مندرجات